WSL2010R4100DEB18
Mfr.Part #
WSL2010R4100DEB18
Description
RES 0.41 OHM 0.5% 1W 2010
Operating Temperature :
-65°C ~ 170°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
410 mOhms
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±0.5%
Datasheets
WSL2010R4100DEB18
Part Manufacturer Stock Description
WSL2 Apex Tool Group 35,000 SOLDERING STATION 150W 2 CH 120V